Preču cenas ir spēkā līdz 23.07.2024 | Preču atlikumi norādīti uz 22.07.2024
Preču grupas
Automašīnu akumulatori (298)
Motociklu akumulatori (239)
Slodzes akumulatori (287)

Riepas (1280)

Eļļas un autoķīmija

Akumulatoru uzlādes iekārtas (97)

MMA metināšanas iekārtas (13)

MIG/MAG metināšanas iekārtas (24)

TIG metināšanas iekārtas (8)

Plazmas griešanas iekārtas (6)

Metināšanas piederumi (329)

Metināšanas materiāli (72)

Kompresori (12)

Pneimatikas piederumi (74)

Auto piederumi (59)

Metināšanas apar. rezerves daļas (119)

Akumulatoru piederumi (163)

Lauksaimniecības tehnikas riepas (57)

Diski

Auto rezerves daļas

Pakalpojumi Aizkrauklē

Iepirkumu grozs
0 preces

Riepas

Lai veiktu atlasi, gadījumos, ja Jums nepieciešamais riepas izmērs nesatur augstuma apzīmējumu (piemēram, 185R14), lūdzu, izvēlieties augstuma apzīmējumu 80 (piemēram, 185/80R14).


  

* - paaugstinātas mobilitātes riepas, kas ļauj turpināt kustību bez gaisa spiediena riepā. (Run-On-Flat)

Ražotāji

Kopš 2014.gada nogales SIA “Auto starts tirdzniecība” ir pievienojies riepu mazumtirdzniecības tīklam PREMIO. Mūsu izvēle ir piedāvāt Jums drošas un kvalitatīvas riepas, kuras Jūs nepievils Jūsu ikdienā. Vispirms tās ir GOODYEAR DUNLOP koncerna ražotās riepas GOODYEAR, DUNLOP, FULDA, SAVA un DEBICA. GOODYEAR DUNLOP koncerns ir viens no vadošajiem riepu ražotājiem pasaulē, kas jau ilgstoši veic lielas investīcijas jaunu riepu izstrādē un testēšanā. Vienlaicīgi GOODYEAR DUNLOP ar savām budžeta preču zīmēm SAVA, FULDA un DEBICA saglabā iespēju plašam klientu lokam iegādāties finansiāli pieejamas un drošas riepas.

Bez iepriekš minētajiem SIA “Auto starts tirdzniecība” piedāvā tādas vadošo riepu ražotāju riepas, kā MICHELIN, NOKIAN, BRIDGESTONE, HANKOOK, YOKAHAMA. Kopumā mūsu piedāvājumā ir vairāku desmitu dažādu ražotāju riepas, tajā skaitā riepas no Ķīnas ražotājiem, piemēram SAILUN, GREENMAX un WESTLAKE, un atjaunotas riepas – MASTER, INSA TURBO, WICO. SIA “Auto starts tirdzniecība” riepu sortimentā sev riepas var atrast gan premium riepu pircēji, gan klienti ar mazāku budžetu.

Kā izvēlēties riepas?

Izvērtējiet savu riepu iegādei pieejamo budžetu un izvēlieties pirkt jaunas riepas. Pat vislētākās jaunās riepas būs labāka izvēle, nekā brauciens ar nodilušām pagājušā gada riepām. Arī riepu iegāde, izmantojot kreditēšanu, kopumā Jums var izrādīties lētāka, jo brauciens ar jaunām riepām var pasargāt Jūs no iekļūšanas ceļu satiksmes negadījumā. Nerekomendējam Jums iegādāties lietotas riepas, jo to veiktspēja ir samazinājusies un tām ir iespējami slēpti defekti.

Savai automašīnai pērciet riepas, kuru izmērs atbilst automašīnas ražotāja noteiktajam izmēram. Nepērciet lielāka vai mazāka izmēra riepas tikai tādēļ, ka pie riepu pardevēja tām ir akcijas cenas un tās ir lētākas. Platākas vai lielāka diametra vasatas riepas Jums nesniegs atbilstošo braukšanas komfortu, bet būs skaļākas un pieaugs degvielas patēriņš. Zemākas riepas nenodrošinās atbilstošu automašīnas klīrensu, augstākas riepas samazinās automašīnas stabilitāti. Ja Jums vairs nav zināms kāda izmēra riepas ir nepieciešamas Jūsu automašīnai, vaicājiet mums. Mums pieejamā informācija nav 100% pilnīga, bet, iespējams, ka mēs Jums varēsim palīdzēt.

Pērkot riepas, pievērsietu uzmanību to ražošanas gadam un nedēļai. Šī informācija ir redzama uz katras riepas. Nav nepieciešams, lai riepas būtu ražotas dažas nedēļas vai dažus mēnešus, pirms Jūs tās pērkat. Riepu ražotāji garantē, ka, nodrošinot atbilstošu riepu glabāšanu, riepu īpašības saglabājas vismaz 5 gadu laikā kopš riepu ražošanas brīža. Atcerieties, ka iegādājoties vecākas riepas, Jums jārēķinās, ka tās var būt nedrošas, jo riepu gumijas sastāvs ir mainījis savas īpašības. Mēs cenšamies izpārdot riepas, tiklīdz to vecums pārsniedz 1 gadu. Mūsu internetveikalā informācija par riepu ražošanas gadu ir atrodama riepas preces kodā. Piemēram, DOT14 nozīmē, ka riepas ražotas 2014 gadā. Tādēļ Jūs varat iegādāties joprojām atbilstošas riepas ar ievērojamām atlaidēm. Gadījumos, ja nesen esat iegādājies mazlietotu automašīnu, svarīgi ir zināt arī to, cik vecas riepas ir uzstādītas uz Jūsu automašīnas un ar cik vecām riepām Jūs šobrīd brauciet. Ja Jūs uz savām riepām nevarat atrast riepu ražošanas gadu – brauciet pie mums un mēs Jums palīdzēsim.

Izvēloties riepas, pievērsiet uzmanību ES riepu marķējumam. Tas sniedz informāciju par degvielas patēriņa efektivitāti, saķeri uz slapja ceļa un rites trokšņu līmeni, lietojot šīs riepas. Lai raksturotu riepu degvielas patēriņa efektivitāti un riepu saķeri, riepas tiek marķētas ar burtiem no A līdz G. Burtu A piešķir riepām, kuru sniegums ir vislabākais, burtu G savukārt piešķir riepām, kurām vērtējums šajā parametrā ir sliktākais. Lai raksturotu riepu rites troksni, tiek pielietoti ir 2 apzīmējumi: trokšņu līmenis dB un trokšņu klase no 1 līdz 3, ko apzīmē ar skaņas viļņiem. Jo mazāki šie vērtējumi, jo riepas rites radītais troksnis būs mazāks. Tomēr atcerieties, ka šie nav vienīgie faktori, kas ietekmē Jūsu drošību. Riepu ražotāji testē riepas pēc vēl daudziem citiem kritērijiem, kuru uzrādīšanu ES riepu marķējums neparedz. Piemēram, tas, ka ziemas riepām, ko Jums rekomendē pārdevējs, ir lielāks degvielas patēriņa indekss vai sliktāka saķere uz slapja asfalta, nenozīmē, ka braucot pa sniega aizputinātu un apledojušu ceļu Jūsu ziemas riepu veiktspēja būs sliktāka. Drīzāk šīs īpašības būs labākas. Ja Jums nepieciešams padoms, uzticieties informācijai par riepu testiem, kurus rīko neatkarīgas organizācijas, mūsu pārdevējiem, un galu galā - savu paziņu rekomendācijām. ES riepu marķējums nav nepieciešams radžotām un atjaunotām riepām. Bez tam jāņem vērā, ka riepu ražotāji patstāvīgi pilnveido savus sortimentus un ir gadījumi, kad mūsu cenrāža sastādīšanas brīdī informācija par riepu marķējumu mums vēl nav pieejama. Ja Jūs interesējošajai riepai šīs informācijas mūsu mājas lapā vēl nav, vaicājet to mums, mēs vērsīsimies pie ražotāja un informēsim Jūs.

Daudzi riepu ražotāji mārketinga nolūkos savām premium preču zīmju riepām piedāvā dažādus papildus bonusus par šo riepu iegādi. Izvērtējiet vai Jums tie ir pievilcīgi un kas tiešām Jums var noderēt. Iespējams tā ir neliela dāvana (kāds auto aksesuārs), piedalīšanās loterijā, kurā no daudziem desmitiem tūstošu pretendentu Baltijas valstīs un Polijā laimē tikai viens vai arī, paplašinātā garantija, kuras ietvaros līdz 6 menešu laikā nejauši sabojātu riepu (piemēram, iebraucot bedrē un sasitot riepu) Jums nomainīs. Ja riepas ir līdzvērtīgas pēc citiem parametriem, izvēlieties riepu, par kuras pirkšanu tiek piešķirts bonuss, kurš tieši Jums var noderēt visvairāk.

Ziemas riepas

Arī bez sniega un ledus vasaras riepas vēlā rudenī, ziemā un agrā pavasarī nespēj garantēt Jūsu drošību uz ceļa: jo aukstāk kļūst, jo sliktāka būs vasaras riepu saķere ar ceļa segumu. Ziemas riepu gumijas maisījums ir mīkstāks nekā vasaras riepām, lai arī pie temperatūrām zem +7 °C ziemas riepas nodrošinātu pārliecinošu saķeri ar segumu. Tāpēc oktobris ir piemērotākais laiks vasaras riepu nomaiņai uz ziemas riepām, lai jau pirms pirmā sniega, ledus un atkalas braukšana būtu droša.

Mūsu ieteikumi ziemas riepu iegādei:

Sekojiet savu ziemas riepu protektora dziļumam. Lai arī Jūs varat veikt savas automašīnas tehnisko apskati ar ziemas riepām, kuru protektora dziļums ir vismaz 4 mm, šāds ziemas riepu protektora dziļums ne visās situācijās un ne visas atlikušās ziemas sezonas garumā garantēs Jūsu drošību. Riepu ražotāji iesaka ziemas riepas nomainīt pret jaunām jau ātrāk. Ja Jūs nevarat noteikt savu ziemas riepu protektora dziļumu, atbrauciet pie mums un mēs Jums palīdzēsim.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotākās ziemas riepas. Izvērtējiet, pa kādiem ceļiem Jūs biežāk brauciet un tad izdariet savu izvēli starp ziemas riepām, kas aprīkotas ar radzēm, mīkstā gumijas sastāva ziemas riepām vai neradžotajām ziemas riepām. Ziemas riepas , kas aprīkotas ar radzēm ir piemērotas braukšanai smagos braukšanas apstākļos -pa netīrītiem ceļiem, ledu un sniegu. Braukšanai pilsētas apstākļos radžotās ziemas riepas nebūs vajadzīgas – tās radīs lielāku troksni, tērēs vairāk degvielas, lētākie radžoto ziemas riepu modeļi nenodrošinās labu saķeri pa slapju asfaltu vai bruģi. Bez tam daudzās Eiropas valstīs radžotās ziemas riepas lietot ir aizliegts. Mīkstā gumijas sastāva ziemas riepas (“Skandināvijas” vai “frikcijas” tipa ziemas riepas) ir piemērotas lietošanai gan smagos braukšanas apstākļos, gan pilsētā. Salīdzinot ar radžotajām ziemas riepām, mīkstā sastāva gumijas ziemas riepas ir klusākas un lietošanā universālākas. To lielākais mīnuss varētu būt salīdzinoši augstā cena. Tāpat mīkstā gumijas sastāva ziemas riepas nebūs piemērotas ilgstošai lietošanai pa labi tīrītiem ceļiem un gadījumā, ja Jūs dodaties uz valstīm, kur sniegs uzsnieg tikai dažreiz. Braucot pa notīrītu asfalta ceļa segumu, īpaši lielākā ātrumā, mīkstā gumija sastāva ziemas riepas nodils ātrāk, salīdzinot ar neradžotajām ziemas riepām. Neradžotās ziemas riepas ir piemērotas lietošanā pilsētās un uz ceļiem, kuri tiek regulāri tīrīti. Neradžoto ziemas riepu protektora sastāvs ir cietāks, tādēļ tās ir ilgmūžīgākas, klusākas un rada mazāku degvielas patēriņu. Labu saķeri ar ceļu tām nodrošina optimāls gumijas sastāvs un lameles. Tomēr neradžotās ziemas riepas nebūs labākā izvēle, lai bieži dotos ciemos pie radiem uz laukiem.

Pērciet ziemas riepas laikus. Jums būs plaša dažādu ziemas riepu modeļu izvēle un iespēja salīdzināt cenas un nepieciešamības gadījumā arī laiks sagaidīt pasūtītās ziemas riepas, ja tās nav pārdevēja veikalā. Sezonas vidū un beigās daži patiešām labi ziemas riepu piedāvājumi var nebūt pieejami.

Savlaicīgi veiciet ziemas riepu montāžu. Jums nevajadzēs gaidīt rindā servisā vai doties uz servisu pa pirmo sniegu vai atkalu.

Un atcerieties- Latvijā ziemas riepu (riepas, kas marķētas ar M+S) lietošana vieglajām automašīnām no 1.decembra līdz 1.martam ir OBLIGĀTA!

VASARAS RIEPAS

Vasaras riepas ir ieteicams sākt izmantot, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir vismaz +7 C. Šādos apstākļos vasaras riepas nodrošina vislabāko saķeri uz dažādiem ceļa segumiem. Tomēr nenomainiet ziemas riepas pret vasaras riepām pārāk ātri. Ažiotāža servisos nebūs tik liela kā rudenī un braukt ar vasaras riepām cīruļputenī nebūs patīkami.

Kādēļ ir svarīgi ziemas riepas nomainīt uz vasaras riepām?

Vasaras riepu protektors ir piemērots vasaras laika apstākļiem (karstums, nokrišņi lietus veidā) un garantē optimālu riepu sniegumu. Vasaras riepu gumijas sastāvs ir izstrādāts atbilstoši augstākām temperatūrām un nodrošina labāku saķeri vasaras apstākļos, mazāku rites troksni, mazāku degvielas patēriņu. Salīdzinot ar ziemas riepām, vasaras riepas dilst lēnāk. Tomēr pats galvenais, ko jāatceras – nenomainot ziemas riepas uz vasaras riepām, Jūsu automašīnas bremzēšanas ceļš vasaras apstākļos ievērojami pagarinās un Jūs riskējat iekļūt vai izraisīt ceļu satiksmes negadījumu.

Kā pareizi izvēlēties vasaras riepas?

Ja Jūsu budžets to atļauj, izvēlieties vadošo vasaras riepu ražotāju produktus. Lietojot vadošo koncernu ražotās vasaras riepas Jūs iegūsiet kvalitāti, kas panākta ar ilgstošām investīcijām un testiem drošību, un papildus garantijas.

Izvētrējiet savas automašīnas tehniskās iespājas un savu braukšanas stilu. Ja Jūs drīzāk esiet mierīgs braucējs un katru ceļa līkumu necenšaties izņemt ar maksimālo ātrumu, Jums nav vajadzīgas dārgākās High Performance vai Ultra High Performance vasaras riepas. Ar standarta līmeņa riepām Jūs ieekonomēsiet naudu gan riepu iegādes brīdī, gan iegūsiet komfortablāku (klusāku, “mīkstāku”) braukšanu.

Pārdomājiet vai Jums ir nepieciešamas “specializētās” vasaras riepas. Daudzi riepu ražotāji izveido dārgākas vasaras riepas, kuru sniegums atsevišķos braukšanas apstākļos, piemēram, pa ar ūdeni klātu brauktuvi, ir izcils. Tomēr citos apstākļos šo riepu sniegums vairs nebūs tik labs. Izlemiet vai Jūs bieži brauksiet pa seklu baseinu? :)

Daudzu ražotāju riepām ļoti līdzīgās cenās ir pieejamas vasaras riepas ar dažādiem slodzes un ātruma indeksiem. Lielāks ne vienmēr ir labāks. Izvēlieties vasaras riepas ar slodzes un ātruma indeksiem, kurus rekomendē Jūsu automašīnas ražotājs. Riepas ar lielākiem slodzes un ārtuma indeksiem dils ātrāk un braukšana ar šādām vasaras riepām nebūs tik komfortabla.

Riepu ražotāji ir radījuši vasaras riepas ar ES marķējumu, kas sasniedz AA. To panāk optimizējot gan ar riepas konstrukciju, gan gumijas sastāvu, gan riepas protektora zīmējumu. Šīs riepas būs piemērotākas braukšanai pa asfaltu. Diez vai tās palīdzēs Jums izkļūt no dubļiem.

VISSEZONU RIEPAS

Varētu teikt, ka kas der visam, tas neder nekam. Tomēr tā īsti nav. Vissezonu riepu sniegums būs apmierinošs un iespējams, ka Jums izdosies ieekonomēt naudu braucot visu gadu un nepērkot vasaras riepas. Vissezonu riepu gumijas sastāvs ir cietāks nekā ziemas riepu gumijas sastāvs, lai ar tām varētu braukt arī vasarā. Apskatiet vissezonu riepas. Ja to protektorā ir daudzas lameles, vissezonu ziemas riepas spēs nodrošināt Jūsu automašīnas stabilitāti arī ziemā. Ja protektors nav lameļots, šīs riepas labāk lietot vasarā, braucot pa lauku ceļiem un bezceļiem. Raupjākais protektors, ar kuru parasti izceļas vissezonu riepas, lieliski tiks galā arī ar dubļiem. Vienmēr atcerieties, ka vissezonu ziemas riepas nevienos braukšanas apstākļos nebūs līderis. Vissezonu riepas ir komprromiss. Ja Jūsu auto aprīkots ar vissezonu riepām, izvēlieties nesteidzīgu un pārdomātu braukšanas stilu.

Laimīgu Jums ceļu!


Ātrā meklēšana

Reģistrētiem klientiem
E-pasts


Parole

Aizmirsu paroliInformācija
Preču cenas

Preču izvēle

Preču pieejamība noliktavā.

Preču apmaksa.

Preču piegādes izmaksas.

Preču izsniegšana.

Atteikuma tiesības.

Garantijas.

Informācija par precēm.

Nolietoto akumulatoru savākšana.

Informācija par uzņēmumu.