Preču cenas ir spēkā līdz 13.06.2024 | Preču atlikumi norādīti uz 12.06.2024
Preču grupas
Automašīnu akumulatori (290)
Motociklu akumulatori (240)
Slodzes akumulatori (286)

Riepas (1280)

Eļļas un autoķīmija

Akumulatoru uzlādes iekārtas (97)

MMA metināšanas iekārtas (13)

MIG/MAG metināšanas iekārtas (24)

TIG metināšanas iekārtas (8)

Plazmas griešanas iekārtas (6)

Metināšanas piederumi (329)

Metināšanas materiāli (72)

Kompresori (12)

Pneimatikas piederumi (74)

Auto piederumi (59)

Metināšanas apar. rezerves daļas (119)

Akumulatoru piederumi (162)

Lauksaimniecības tehnikas riepas (57)

Diski

Auto rezerves daļas

Pakalpojumi Aizkrauklē

Iepirkumu grozs
0 preces

Izvēlieties jums ērtāko meklēšana veidu un veiciet meklēšanu saskaņā ar vienu no tiem!

Akumulatoru ražotāji patstāvīgi veic savu preču uzlabojumus, tādēļ Jūsu automašīnai rekomendētā akumulatora parametri var būt atšķirīgi no jau esošā akumulatora. Uzmanīgi pārbaudiet atlasīto akumulatora parametru atbilstību Jums nepieciešamajiem. Šaubu gadījumā zvaniet 67500366.

Meklēt pēc ampērstundām


Meklēt pēc izmēriem


Meklēt pēc mašīnas tipa! - Spiest šeit

Akumulatori.

Mūsu sortimentā ir akumulatori ar sekojošām preču zīmēm: VARTA, ODYSSEY, FIAMM, MONBAT, OPTIMA, INTACT. Būtisku vietu mūsu akumulatoru biznesā aizņem mūsu privātā preču zīme Auto Starts, kurai akumulatori tiek piegādāti no lielākajām Eiropas akumulatoru rūpnīcām.

Daži no biežak sastopamajiem jautājumiem par akumulatoriem:

Kas jāievēro, strādājot ar akumulatoriem?

Vispirms iepazīstieties ar darba drošības noteikumiem un akumulatoru lietošanas instrukciju, ko Jūs saņemsiet sava jaunā akumulatora pirkšanas brīdī. Svina- skābes akumulatorā ekspluatācijas laikā rodas sprāgstošu gāzu ūdeņraža un skābekļa maisījums. Vietās, kur atrodas akumulatori, neveiciet darbus, kas sastīti ar atklātām liesmām un dzirksteļu rašanos. Nepieļaujiet statiskās elektrības izlādi uz akumulatora korpusa, tīrot akumulatoru, dariet to tikai ar mitru lupatu. Akumulatoros ir korozīva viela- sērskābes šķīdums ūdenī. Strādājot ar akumulatoriem, lietojiet aizsargcimdus un aizsargbrilles. Ja sērskābe nokļūst uz ādas vai acīs, noskalojiet to ar lielu ūdens daudzumu un nepieciešamības gadīumā vērsieties pie ārsta. Nepieļaujiet bērnu piekļūšanu pie akumulatoriem. Nolietotie akumulatori nevar tikt izmesti kopā ar sadzīves atkritumiem. Nolietotie akumulatori jānodod specializētiem pārstrādes uzņēmumiem. Atnesiet savu nolietoto akumulatoru mums un mēs no Jums to nopirksim vai arī piešķirsim būtisku atlaidi Jūsu jaunā akumulatora pirkumam.

Kā pareizi izvēlēties akumulatoru?

Pirmais jautājums, ko mēs Jums uzdosim ir: “Kādam nolūkam Jums nepieciešams akumulators?” Mūsu sortimentā esošie akumulatori pēc to pielietojuma var tikt sadalīti vairākās grupās: startera akumulatori (akumulatori, ko izmanto iekšdedzes dzinēju iedarbināšanai), universālie akumulatori (akumulatori, kas ir izturīgi gan pret dziļām izlādēm, gan arī piemēroti iekšdedzes dzināju iedarbināšanai), dziļizlādes (slodzes) akumulatori (akumulatori, kuri piemēroti cikliskām izlādes –uzlādes slodzēm, nodrošinot ar enerģiju dažādas ar elektrību darbināmas iekārtas).

Ja Jums nepieciešams akumulators automašīnas iedarbināšanai un Jūsu automašīna nav ne taksometrs, ne neatliekamās palīdzības automašīna, ne arī citāds speciāli aprīkots transporta līdzeklis, Jums visdrīzāk nepieciešams “parastais” startera akumulators. Vispareizākais ir izvēlēties tādas pašas ietilpības un izmēra akumulatoru, kādu lietošanai uz Jūsu automašīnas ir rekomendējis Jūsu automašīnas ražotājs. Atcerieties, ka gadījumos, ja Jūs neesat pirmais automašīnas īpašnieks, iespējams, ka iepriekšējais automašīnas lietotājs vai pārdevējs oriģinālo akumulatoru jau ir nomainījis un uzstādījis uz automašīnas mazāku un lētāku akumulatoru. Ja Jums nav zināms, kāds akumulators nepieciešams Jūsu automašīnai, vaicājiet mums un mēs atradīsim Jums piemēroto. Jāatceras, ka akumulatoru ražotāji visu laiku pilnveido savu produkciju un, ja Jūsu automašīna ir vecāka izlaiduma gada, iespējams, ka oriģinālajam akumulatoram identisks akumulators var nebūt pieejams. Tad jāizvēlas piemērotākais no esošajiem akumulatoriem. Izvēloties līdzīgu akumulatoru, ņemiet vērā sekojošo:

1)Jaunajam akumulatoram, ko Jūs uzstādīsiet uz savas automašīnas, ir jābūt ar ne mazāku ietilpību Ah un ar ne lielāku kā +15% ietilpību Ah, salīdzinot ar automašīnas ražotāja noteiktā akumulatora ietilpību.

2)Jaunā akumulatora stiprinājuma veidam automašīnā ir jāatbilst automašīnas oriģinālā akumulatora stiprinājuma veidam. Ja akumulatora stiprinājuma veids nebūs atbilstošas automašīnā esošajiem akumulatora stiprinājumiem, jauno akumulatoru neizdosies droši nostiprināt un tas var tikt bojāts.

3) Lielākajai daļai automašīnu jaunā akumulatora kopējie izmēri nevar būt lielāki par oriģinālā akumulatora izmēriem. Ja akumulatora izmēri būs lielāki, akumulators var saskarties ar automašīnas dzinēja vai virsbūves detaļām un tikt bojāts.

4) Jaunajam akumulatoram jābūt ar atbilstošu polu izvietojum, veidu un izmēru. Ja kaut kaut kas neatbildīs nepieciešamajam, iespējams, ka Jums būs jāiegādājas papildus adapteri vai arī Jūs akumulatoru vispār nevarēsiet pievienot automašīnas elektrosistēmai.

Mūsu internetveikalā var veikt akumulatoru atlasi pēc 1)akumulatoru ietilpības ampērstundās, 2) akumulatoru izmēriem, 3) VARTA akumulatoru rekomendācijām par akumulatoru lietošanu automašīnās pēc to markas, modeļa un izlaiduma gada.

Vai man vajadzīgs dārgs akumulators?

Pērkot dārgākus akumulatorus, Jūs maksājat ne tikai par atpazīstamo preču zīmi. Dārgākie akumulatori (no mūsu sortimenta, piemēram, ODYSSEY VARTA, OPTIMA) un vidējā cenu līmeņa akumulatori (no mūsu sortimenta, piemēram, AUTO STARTS, FIAMM), salidzinot ar lētākiem akumulatoriem (no mūsu sortimenta, piemēram, MONBAT), ir tehnoloģiski pilnīgāki un izturīgāki. Vienādos ekspluatācijas apstākļos dārgākie akumulatori kalpos ilgāk. Ja Jūsu automašīnā ir daudz elektroaprīkojuma vai arī Jūs braucat nelielus attālumus, Jums jāizvēlas labāki akumulatori, jo lētākie akumulatori nolietosies ārtāk. Akumulatori, kas paātrināti nolietojušies, nav ražošanas brāķis un to vērtība netiek kompensēta kā garantijas gadījums. Arī nejaušas dziļas izlādes uz dārgākajiem akumulatoriem atstās mazāku ietekmi. Skopais maksā divreiz! Mēs rekomendējam iegādāties vidējā cenu līmeņa akumumulatorus AUTO STARTS vai FIAMM- pirkums būs saudzīgs gan pret Jūsu budžetu, gan vienlaicīgi Jūs iegādāsieties preci, kurai piemitīs visas moderna akumulatora īpašības. Lētākos akumulatorus mēs rekomendējam iegādāties tad, ja Jūsu budžets tiešām ir ierobežots.Tomēr, atcerieties, ka pat premium līmeņa akumulatori nevarēs atrisināt Jūsu automašīnas elektrosistēmas problēmas, ja tādas ir. Atbraucot pie mums uz Rīgu, O.Vācieša ielu 61 vai Aizkraukli, Jaunceltnes ielu 9a, Jūs bez maksas varat veikt akumulatora un savas automašīnas elektrosistēmas diagnostiku ar MIDTRONIC diagnostikas iekātru un saņemt mūsu rekomendācijas par akumulatora nomaiņas nepieciešamību un to vai akumulatora ekspluatācijas apstākļi Jūsu automašīnā ir atbilstoši.

Vai dārgā AGM vai EFB akumulatora vietā var lietot “parasto” akumulatoru?

Jaunākās automašīnas bez bagāta elektroaprīkojuma bieži ir aprīkotas ar START-STOP sistēmām un bremžu enerģijas rekuperācijas sistēmām. Braucot pilsētā un stāvot sastrēgumā, šādās automašīnās akumulatoriem bieži ir jāspēj darbināt elektroaprīkojumu (gaismas, gaisa kondicionēšanu, radio uc iekārtas) pie nestrādājoša dzinēja. Uzsākot braukšanu, dzinējs bieži ir jāiedarbina. Tādejādi akumulatori regulāri tiek izlādēti. Ja automašīna ir aprīkota ar bremžu enerģijas rekuperācijas sistēmām, akumulatoram ir jāspēj īsā laikā uzņemt sevī daudz enerģijas. Ar šādiem uzdevumiem var tikt galā tikai AGM vai EFB akumulatori. Lietot parastos akumulatorus AGM vai EFB akumulatoru vietā nedrīkst, neatbilstošu akumulatoru lietošana var radīt akumulatora un automašīnas elektroiekārtas bojājumus.

Kādēļ akumulators jāpērk pie Jums?

Mēs esam pārliecināti par savu pārdoto akumulatoru kvalitāti un saviem mazumtirdzniecības klientiem piedāvājam paplašināto garantiju VARTA, AUTO STARTS un FIAMM akumulatoriem. Paplašinātā garantija segs akumulatoru bojājumus, kas radušies nejauši un pasargās Jūs no iespējamiem liekiem izdevumiem pirmajā akumulatora ekspluatācijas gadā. Vairāk par paplašināto garantiju sekojošā saitē:

Kad jāizvēlas universālā pielietojuma akumutatori?

Ja Jūsu automašīna ir ar ļoti bagātīgu elektroaprīkojumu, tai ir uzstādīta jaudīga mūzikas sistēma vai arī akumulators kalpo kā strāvas avots automašīnā esošam elektroaprīkojumam automašinai stāvot (piemēram, dzīvojamais automobilis vai kemperis), visbeidzot, ja Jūs esat taksometra vadītājs (mēs saprotam, ka naudas nav, bet tas nemaina mūsu rekomendācijas)- Jums jāizvēlas akumulatori, kurš apvieno gan startera gan dziļizlādes akumulatoru īpašības. Jūsu izvēle var būt VARTA PROFESSIONAL LFD, VARTA PROFESSIONAL AGM vai MONBAT SEMI TRUCTION akumulatori. Šie akumulatori noderēs arī kā dziļizlādes akumulatori neprofesionālā lietošanā Jūsu laivas elektrodzinējam vai citam pielietojumam. Lielākais universālo akumulatoru mīnuss ir to paaugstinātā cena ķā rezultātā tie pieejami tikai populārākajos izmēros.

Kur pielietojami dziļizlādes (slodzes) un avārijas barošanas akumulatori?

Dziļizlādes akumulatori ir nepieciešami, ja Jums akumulators ir nepieciešams kā elektroiekārtas strāvas avots ikdienā un ar lielu noslodzi, tas ir, profesionālai lietošanai. Ar mūsu piedāvātajiem akumulatoriem INTACT PzS, INTACT/EXIDE GEL POWER, TROJAN un ODYSSEY Jūs varēsiet darbināt visdažādākās elektroiekārtās: grīdas mazgājamās mašīnas, invalīdu ratiņus, golfa mašīnas uc. Pilnībā neapkalojamie akumulatori INTACT BLOCK-POWER un FIAMM SSLA būs noderīgi kā avārijas barošanas avoti signalizāciju sistēmām, dažādam medicīnas aprīkojumam un sistēmām. Bez tam ar savu Vācijas piegādātāju palīdzību mēs īsā laikā un konkuētspējīgās cenās varam nodrošināt kvalitatīvu EXIDE ražojuma akumulatoru piegādi gandrīz jebkuram elektroiekrāvējam . Diemžēl mūsu intrnetveikalā nav iespējas izvietot visus akumulatorus, ko mēs Jums varam piegādāt, tādēļ mēs būsim priecīgi par Jusu pieprasījumiem uz e-mail autostarts@autostarts.lv

Vai Jums pieejami motociklu akumulatori?

Jā, mēs importējam Latvijā vairā kā 100 dažāda veida motocilku akumulatorus ar preču zīmēm VARTA un INTACT. Īpaši interesants ir cenā pieejamais INTACT sortiments, kurā pieejami gan tradicionālie svina skābes akumulatori ar šķidro elektrolītu, gan AGM akumulatori, gan īpaši jaudīgie HVT akumulatori ar palielinātām starta strāvām gan īpaši vieglie un jaudīgie litija akumulatori.

Jums vajag akumulatoru- mēs to piedāvāsim!

Ātrā meklēšana

Reģistrētiem klientiem
E-pasts


Parole

Aizmirsu paroliInformācija
Preču cenas

Preču izvēle

Preču pieejamība noliktavā.

Preču apmaksa.

Preču piegādes izmaksas.

Preču izsniegšana.

Atteikuma tiesības.

Garantijas.

Informācija par precēm.

Nolietoto akumulatoru savākšana.

Informācija par uzņēmumu.